Praticar
Hizmet Satın Alma
 • Nasıl hizmet satın alabilirim?

  Almak istediğin hizmeti web sitemizden veya mobil uygulamamızdan seçerek kolayca satın alabilirsin, hizmet satın aldıktan sonra Çözüm Merkezi’miz talebin ile ilgili seni arayarak işlemini onaylatır ve aracının hizmet alacağı gün için gerekli planlamaları yapar. Dilersen hizmet seçim ve satın alma sürecini Çözüm Merkezi’miz üzerinden de gerçekleştirebilirsin.

 • 7/24 hizmet alabilir miyim?

  Web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden istediğin zaman talebini oluşturabilirsin.

 • Hizmet satın aldıktan sonra aracım ne zaman bana teslim edilir?

  Çözüm Merkezimiz talebin ile ilgili seninle görüştükten sonra servis ile planlamaları yapar. Aracına yapılacak işlemler ve aracının durumuna göre serviste kalacağı süre değişmektedir.

 • Çözüm Merkezi üzerinden satın alma yapabilir miyim?

  Çözüm Merkezi üzerinden talep oluşturabilirsin ve IVR ile ödemeni Çözüm Merkezimiz üzerinden yapabilirsin.

 • Hizmeti iptal etme şansım var mı?

  Praticar’dan hizmet satın aldıktan sonra, işlemlerini iptal edebilirsin. Bakım & Arıza veya Hasar Onarım hizmetlerinde aracının serviste incelemeleri yapıldıktan sonra oluşan bedelleri ödemek istemezsen hizmeti ücretsiz iptal edebilirsin. Bazı hizmetlerimizde aracının hizmeti başlamadan aracındaki sorunu belirlemek için tespit yapılması gerekebilir, yapılacak tespitler için servis yetkilileri çalıştığından tespit işlem bedeli iade edilmez. Lastik ve muayene gibi hizmetlerimizde, hizmet başladıktan sonra iptal edilemez

 • Hizmeti alabilmem için aracın yılı önemli mi?

  Praticar’da aracına yapılacak tüm işlemlerde seni en iyi şekilde yönlendirmek için 2000 model yılı ve üzerindeki araçlara hizmet vermekteyiz.