Praticar
Oto Kuaför
 • Oto Kuaför nedir?

  Praticar üyelerine özel sunduğumuz bakım hizmetlerine Oto Kuaför hizmeti diyoruz. Türkiye ve dünya genelinde otomobil koruma sektörünün lider markası Ziebart ile olan ortaklığımızla sana en kaliteli Oto Kuaför hizmetlerini sunuyoruz. Sen de çok uygun fiyatlı Oto Kuaför hizmetlerimizden yararlanarak otomobilini ilk günkü gibi kullanabilirsin.

 • Praticar’da Oto Kuaför içinde hangi hizmetler sunuluyor? Praticar Oto Kuaför kapsamında sana şu hizmetleri sunuyoruz: :

  Ultra Boya Koruma: Günümüzün otomobillerin boyasının korunması için özel geliştirdiği formülle uygulanan boya korumasıdır. Ziebart'a ait özel formülü sayesinde asit yağmurlarını nötralize ederek bu yağmurların yarattığı tahribatı önler.

  Diamond Gloss Boya Koruma: Aracınızın boyasının yaşlanmaya, olumsuz doğa koşullarına, endüstriyel atıklara, kuş pisliği, ağaç reçinesi, asit yağmurları veya güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korumayı sağlayan, patenti Ziebart'a ait, bir yıl Ziebart garantili, aracınıza çok yüksek parlaklık sağlayan dünyanın en etkili boya koruma sistemlerindendir.

  Ekspress Cila: Ziebart'ın patentli mevsimlik Ekpress Cilası aracınıza showroom parlaklığı verir. İşlem yarım gün sürer (araca göre değişiklik gösterebilir).

  Z-Gloss Seramik Boya Koruma: Ziebart'ın aracınızın boyasını en az 2 sene koruyacak, nano teknoloji ürünü boya korumasıdır. Hidrofobik (su itici) özelliği sayesinde boyaya zarar verebilecek kuş pisliği, UV ışınları, endüstriyel atıklar, asit yağmurları gibi etkenlerden en yüksek düzeyde korur.

  Döşeme, Halı ve Vinil Kaplama: Döşeme, Halı ve Vinil koruma yalnızca kapılardaki kumaş döşemelere, yer ve bagaj halılarına uygulanan Ziebart'ın özel tekstil koruyucu maddesi ; yağ ve su bazlı maddelerin kumaşa nüfuz etmesini önler.Bu ürün aracın kumaşına zarar vermez. Bu ürünün uygulanabilmesi için araç ya sıfır km olmalıdır ya da Anti-Bakteriyel Detaylı İç Temizliği yapılmış olmalıdır. Yenilenebilir ömür boyu garantilidir. Uygulama yarım gün sürmektedir.

  Ses Yalıtımı Sistemi: Araç içi gürültüyü marka ve modele bağlı olarak hem %60 oranına kadar azaltır, hem de gövde altındaki tüm yüzeyleri yoldan gelen çamur, kum ve çakılın darbe ve aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde korur. Otomobilin altında gözle görülen tüm yüzeyler patentli Ziebart Ses Yalıtım Maddesi ile kaplanır. Araç dıştan yıkanır. Ziebart Ses Yalıtım Sistemi 1 yıl garantilidir,az bir ücretle Her Yıl Yenilenebilen Ömür Boyu Garanti ile sunulur ve otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye de aynen devredilir. Uygulama yaklaşık yarım gün sürer. (Araca göre değişiklik gösterebilir.)

  Anti-Bakteriyel Detaylı İç Temizlik: Ziebart'ın özel "Leke Çıkarma Setleri" sayesinde varsa otomobilinizin iç mekanındaki lekeler çıkarılır. Döşemelerde, halılarda koku yapan kirler, özel koku giderici madde uygulanarak giderilir. Aracın tüm iç kısmı,taban ve tavan,konsol ve bagaj temizliğinden sonra klima yolları temizliği için ozonlama işlemi yapılır. Anti-Bakteriyel detaylı iç temizlik aldığınızda aracınızın dışı, jantları,motor ve kaput içi de yıkanır. Uygulama 1 gün sürer (Araca göre değişiklik gösterebilir)

  Cam Filmi: Dünyanın en en kaliteli,çizilmeye karşı en dayanıklı, titanyum ve alüminyumdan yapılmış metalize bir tabakada içeren Ziebart cam filmi 5 katmandan oluşur. 3 ayrı ton seçeneği ile %35-63 oranında ısıyı, %99,9 oranında UV ışınlarını keser, sizi ve sevdiklerinizi korur. Kansorejen madde içermez, solma yapmaz. Ömür boyu yenilenebilir garantilidir. Araç dıştan yıkanır. Uygulama 1 gün sürer (araca göre değişiklik gösterebilir)

  Pro-Guard Boya Koruma Filmi: Aracınızı hem darbelerden korur hemde parlak görüntü verir. 150 mikron kalınlığında PVC den üretilen Pro-Guard darbe sönümlemesini ve parlaklığı ön planda tutarak, sadece koruma amaçlı üretilmektedir. Tampon, kapı direkleri, yan paneller, tavan gibi bütün boyalı yüzeylere uygulanabilir. Bir yıl garantilidir. İşlem yaklaşık bir gün sürer. (Araca göre değişiklik gösterebilir.)

  Su İtici Ön Cam Kaplama: Ziebart'ın bu ürünü, bütün kış boyunca yağmur ve çamurun sürücünün görüşünü engellemesini önler. Yağışlı ve kötü hava koşulunda çok daha net bir görüş sağlayarak sürüş güvenliğini büyük oranda arttırır. Su itici (hidrofobik) özellikteki bu kaplama etkinliğini en az altı ay korur. Uygulama yaklaşık 20 dakika sürer.

  Seramik Termal Ön Cam Filmi: İçerisinde seramik de bulunan 5 katmanlı, Şeffaf, sadece ön cama uygulanan özel bir cam filmidir. dünyanın çizilmeye karşı en dayanıklı filmi olup OGS, HGS gibi cihazların sinyal alışverişini engellemez. Güneşin her türlü zararlı UV ışınlarını % 99.9 oranında keser. Sizi ve sevdiklerinizi cilt kanserine karşı korur, aracın iç döşemesinin güneş yüzünden bozulup solmasını engeller. Yenilenebilirdir ve ömür boyu garantilidir. Uygulama yarım gün sürer. (Araca göre değişiklik gösterebilir).

 • Oto Kuaför Hizmetleri Türkiye’nin her yerinde geçerli mi? Oto kuaför hizmetlerimiz Ziebart lokasyonlarının olduğu yerlerde verilir:
 • İstanbul:

  4. Levent

  Altunizade

  Avcılar

  Balat

  Bostancı

  Dudullu

  Florya Express

  Güneşli

  Maltepe

  Merter