Praticar
Lojistik Hizmeti
 • Lojistik hizmeti nedir?

  Aracını bir şehirden diğer şehre göndermek istediğinde ya da yeni bir otomobil aldığında aldığın otomobilin bulunduğun şehre gelmesini istersen Praticar’ın websitesi ve mobil uygulaması üzerinden lojistik hizmetini satın alarak aracının transferini sağlayan hizmettir.

 • Praticar aracımın lojistiğini nasıl yapacak?

  Praticar web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden lojistik hizmeti satın aldığında Çözüm merkezimiz seni arayacak ve sürecinle ilgili detaylı bilgi verir. Yaptığın seçimlere göre vale veya çekicilerimiz aracını alıp yola çıkacağı yükleme noktasına götürür. Yükleme noktasında tır planlaması yapıldıktan sonra yola çıkar. Aracın teslimat bölgemize ulaştığında seni bilgilendireceğiz ve Çözüm merkezimiz adres bilgilerini alarak aracını sana teslim etmek için planlamaları yapar ve istediğin tarih ve yerde aracını sana teslim eder.

 • Hangi şehirler arasında lojistik hizmeti satın alabilirim?

  Lojistik ile ilgili tüm ihtiyaçların için Praticar ekibimiz senin yanında. Web sitemizden lojistik hizmetimizi kolayca satın alabilirsin, Türkiye'nin yedi bölgesinde 52 şehre lojistik hizmetimiz bulunmaktadır, eğer listede istediğin şehirleri bulamadıysan bizi aramaktan çekinme. Çözüm Merkezi numaramız 0850 222 7727

 • Bodrum’a yıl içerisinde neden belirli dönemlerde lojistik hizmeti yapılıyor?

  Bodrum gibi yazlık lokasyonlara yalnızca Nisan – Kasım arasında lojistik hizmeti sağlayabiliyoruz. Yazın gittiğin yerde de kendi aracını kullanmak istersen lojistik hizmetimizi satın alarak aracını da gönderiyoruz.