Praticar
Lastik Değişimi
 • Lastik değişimini nasıl yaptırabilirim?

  Yılda iki kez, kış ve yaz olmak üzere lastiklerini değiştirmelisin. Praticar’da bulunan Bridgestone, Continental, Goodyear, Lassa, Michelin, Pirelli gibi markalardan lastiklerini satın alabilirsin. Aracın lastik değişimi için aracını valelerimiz aracılığı ile senden alarak servise yönlendiriririz.

 • Değişen lastikler için depolama hizmetiniz var mı?

  Çıkan lastikleri, lastik değişimin yapıldıktan sonra kullanacağın zamana kadar depolarız. Lastiklerini kullanmak istediğinde sana onları temin ederiz.

 • Lastiğim patladığında da hizmet alabiliyor muyum?

  Lastiğin patladığında seni ilk olarak ilgili hasar servisine yönlendiririz. Tamir edilebilecek bir hasarsa servisimiz tamir eder; tamir edilemiyorsa yeni lastik satın alarak lastik değişimin yapılır.

 • Neden lastikte aynı markaya ait tek model seçebiliyorum?

  Praticar hizmet yaklaşımı olarak her sürecinde senin minimum zahmet ile maksimum fayda sağlamanı amaçlar. Bu amaç çerçevesinde, lastik deseni, lastiğin desibeli, yakıt ekonomisi, frenleme mesafesi, yol tutuş, kullanım ömrü vb. gibi uzmanlık gerektiren detaylar ile vakit kaybetmemen için en doğru seçeneğe derhal ulaşmanı sağlarız. Bu nedenle Praticar’da sunulan lastik seçenekleri aracına uygun olarak Praticar uzmanları tarafından elenir ve sana sadece satın alma kararı vermek kalır.