Praticar
Biz Kimiz ?

Praticar, zamanının ve bütçenin ne kadar değerli olduğunu bilir ve buna bağlı olarak aracının ihtiyaçlarını senin için düşünür, aracına senin yerine bakar. En iyi servis, teklif ve çözümleri sunan Praticar sayesinde aracının onarımı veya bakımı süresi ve masrafları için endişelenmene gerek yok! Tek yapman gereken, Praticar üzerinden kayıt oluşturup ihtiyacın olan hizmeti seçmek. Sonrasında Çözüm Merkezi’miz tüm planlamaları yapar, Praticar uzmanlarımız ile Yetkili Servis Danışmanları aracını inceleyerek aracın için tam da nelerin gerektiğini tespit eder. Dilersen, valelerimiz belirttiğin adresten aracını alır ve yine belirttiğin adrese aracını bırakır.

Çelik Motor Tecrübesi

Praticar, Çelik Motor’un uzun yıllardır kısa ve uzun dönem kiralama sektöründeki filo yönetim tecrübesini araç sahiplerine sunmaktadır. Böylece, daha Praticar’a kayıt olduğun andan itibaren Çelik Motor’un bu köklü ve geniş tecrübesinden yararlanmaya başlarsın. Çelik Motor’un filo yönetimi kapsamında verdiği hizmetler, aslında Praticar’ın da temelini oluşturur. Aracının Yetkili Servis danışmanları tarafından incelenip en iyi tekliflerin sunulmasına ve sana teslim edilmesine kadar tüm aşamalar Çelik Motor uzmanlığı ve danışmanlığı dahilindedir. Çelik Motor’un Praticar ile tanıştığın tecrübesine her ihtiyacın olduğunda başvurabilir ve Praticar’ın güvenilir hizmet alabilirsin.

Bir Anadolu Grubu Markası

Praticar, bir Anadolu Grubu markasıdır. Anadolu Grubu, “Anadolu’yu dünyaya, dünyayı Anadolu’ya bağlayan yıldız” olma vizyonuyla 1950 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Garenta ve ikinciyeni.com markalarıyla otomotiv ve kiralama sektöründe Türkiye’de yer alan öncü şirketlerden biridir. 2018 yılında Bulur markası ile otomotiv sektöründeki tecrübesini dijital platformlara, Praticar markası ile de kiralama sektöründeki deneyimini araç sahiplerine ve dijital ortama taşımaktadır.

Anadolu Grubu; temel değerleri olan güven, şeffaflık, vefalı olmak, topluma ve çevreye duyarlılık, insan odaklı olmak ve bilgiye öncelik vermeyi Praticar’da da devam ettiriyor. Praticar’dan aldığın tüm hizmetlerde de bu ayrıcalığı hissedeceksin.