Praticar
Aracının ihtiyacı olan hizmeti satın aldıysan geliyoruz

Praticar'dan ihtiyacın olan hizmeti satın aldın, işte şimdi en pratik servis sürecini deneyimleyebilirsin. Hizmet satın alırken alacağın vale ile yerinden kalkmadan aracının tüm servis işlemlerini halleder ve aracını istediğin yere teslim ederiz.

Aracın neredeyse biz oradan teslim alıyoruz

Aracını bize nerede teslim edeceğini hizmet satın aldıktan sonra belirleyebilirsin. Tek yapman gereken vale talebinde bulunmak ve bizi beklemek. Adres bilgilerini, randevu tarihini ve saatini bize söylediğinde Çözüm Merkezimiz istediğin tarihte bir vale gönderecek. Valemiz aracını teslim aldıktan sonra tüm işlemlerinde Praticar ekibi senin yanında olacak.

Alternatiflerimizi de değerlendirebilirsin

Aracını servise valemiz aracılığı ile bırakmadan, kendin de servise götürebilirsin. Hizmet talebini oluşturduktan sonra onaylanan servis gün ve saatinde aracını kendin teslim edebilirsin. Giderken kendin bırakıp servis dönüşünde vale hizmeti alabilirsin. Praticar valelerimiz aracını yalnızca servise götürüp bırakmaz, tüm işlemlerin sorunsuz gittiğine emin olur, aynı zamanda işlerini halleden bir asistandır. Ne kadar harika değil mi?